admin
27-10-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ZBROJARZ (O)
zbrojarz

Miejsce Pracy
-, 33-112 Radlna, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Obowiązki:
Zbrojarz

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Wymagania: doświadczenie na stanowisku, samodzielność, poziom wykształcenia - bez znaczenia. Praca na terenie woj. małopolskiego oraz podkarpackiego (powrót w tym samym dniu), jedna zmiana w godz. 7.00-15.00; wynagrodzenie od 3 000 zł brutto. Kontakt: Budowlana Firma K.M.K. Włodek Krzysztof, wcześniejszy kontakt tel.: 601 532 690.

Dane Pracodawcy
Budowlana Firma K.M.K. Włodek Krzysztof
Polska
małopolskie
tarnowski
Tarnów
Radlna -

tel.601 532 690

Telefon: 601 532 690