admin
29-08-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ZBROJARZ
zbrojarz

Miejsce Pracy
97-350 Gościnna, powiat: piotrkowski, woj: łódzkie

Obowiązki:
Prace zbrojarskie. Możliwa praca w delegacji.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
Inne wymagania: Kontakt telefoniczny 603-386-268. Wymagane doświadczenie 1 rok, mile widziana umiejetność czytania rysunku technicznego. Możliwa praca w delegacji na terenie kraju. Koszty przejazdu do pracy oraz koszty zakwaterowania pokrywa pracodawca.
staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
KAMIL BULIŃSKI USŁUGI ZBROJARSKIE "K.M.B."
Polska
łódzkie
piotrkowski
Gorzkowice
Gościnna 59

tel.603-386-268

Telefon: 603-386-268