admin
15-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ZASTĘPCA KIEROWNIKA OŚRODKA
księgowy

76-034 Sarbinowo, powiat: koszaliński, woj: zachodniopomorskie

Obowiązki:
Organizacja usług wczasowych, hotelarskich a także pobytów konferencyjnych i szkoleniowych, dobór i i kierowanie pracą podległych pracowników oraz opracowanie zakresów obowiązków, zapewnienie właściwej reklamy i marketingu, prowadzenie prawidłowej gospodarki finansowej, zgodnie z ustawą o finansach publicznych oraz przepisami wykonawczymi, przygotowywanie postępowań przetargowych zgodnie z obowiązującą Ustawą Prawo zamówień publicznych zapewnienie właściwego stanu sanitarnego obiektów zakładu oraz bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, sporządzanie sprawozdań zewnętrznych i wewnętrznych,prowadzenie operacji księgowych i bankowych, sporządzanie sprawozdań, rozliczanie czasu pracy, prowadzenie spraw kadrowych.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
uprawanienia: dyspozycyjność","prowadzenie samochodu (prawo jazdy kategorii B)","praca w zespole
Inne wymagania: wykształcenie wyższe księgowość/finanse, staż pracy 5 lat w tym 2 lata na stanowisku kierowniczym , znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, doskonała znajomość zagadnień z przepisów podatkowych o rachunkowości, znajomość programu SAP, biegła obsługa komputera (Excel, Word), zdolności analityczne, umiejętność analizy dokumentów i sporządzania pism urzędowych, samodzielność, dobra organizacja pracy, kreatywność, odpowiedzialność, terminowość, rzetelność; sumienność, obowiązkowość, bezstronność, łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, wysoka kultura osobista,
staż pracy ogółem: lata: 5

Dane Pracodawcy
POLITECHNIKA WARSZAWSKA
Polska
zachodniopomorskie
koszaliński
Mielno
Sarbinowo Nadmorska 15

tel.725255341
email:Leonarda.Wisniewska@pw.edu.pl

Telefon: 725255341