admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:WYCHOWAWCA W PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH, WSPARCIA DZIENNEGO, WYCHOWAWCZYCH I OPIEKUŃCZYCH ORAZ INSTYTUCJACH PIECZY ZASTĘPCZEJ
wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej

Sprzymierzonych 8, 74-100 Gryfino, powiat: gryfiński, woj: zachodniopomorskie

Obowiązki:
przestrzeganie przepisów bhp i ppoż, organizacja czasu wolnego wychowanków, przygotowywanie posiłków, pomoc w odrabianiu lekcji, dekorowanie pomieszczeń

Oferujemy:
Umowa zlecenie

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
uprawanienia: KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zachodniopomorski Oddział Regionalny Szczecin
Polska
zachodniopomorskie
gryfiński
Gryfino
Gryfino Sprzymierzonych 8

tel.914345128

Telefon: 914345128