admin
06-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:WYCHOWAWCA - OFPR/17/1992
wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej

DĄBRÓWKA DOLNA, 46-034 Dąbrówka Dolna, powiat: namysłowski, woj: opolskie

Obowiązki:
Wychowawca w Środowiskowym Hufcu Pracy w Dąbrówce Dolnej

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Resocjalizacja, specjalizacja: resocjalizacja
uprawanienia: doświadczenie w pracy z młodzieżą","umiejętności organizacyjne oraz łatwość nawiązywania kontaktów","mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Dane Pracodawcy
OPOLSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY
Polska
opolskie
namysłowski
Pokój
Dąbrówka Dolna DĄBRÓWKA DOLNA 4

tel.
email:k.deker@ohp.opole.pl