admin
14-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:WYCHOWAWCA GRUPY W PRZEDSZKOLU
wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej

Świętokrzyska 33, 32-500 Chrzanów, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Obowiązki:
Prowadzenie grupy przedszkolnej lub rewalidacyjnej w przedszkolu terapeutycznym dla dzieci z niepełnoprawnością

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Inne wymagania: wykształcenie wyższe pedagogiczne - pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna oraz pedagogika specjalna, oligofrenopedagogika

PROMYK Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny w Chrzanowie
Polska
małopolskie
chrzanowski
Chrzanów
Chrzanów Świętokrzyska 33

tel.733 400 299
email:biuro@terapiapromyk.pl
www.terapiapromyk.pl

Telefon: 733 400 299