admin
04-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:UTRZYMYWANIE PORZĄDKU I CZYSTOŚCI NA STACJI PKP KATOWICE - PIOTROWICE
pozostałe pomoce i sprzątaczki biurowe, hotelowe i podobne

Katowice, 40-001 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Obowiązki:
- Utrzymywanie porządku i czystości na stacji PKP Katowice - Piotrowice. (perony, tunel, droga dojścia do peronów).
- Wynagrodzenie: 13 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na 1 miesiąca, z możliwością przedłużenia.
- Wymagane wykształcenie min. gimnazjalne. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, ale niekoniecznie -u003E zleceniodawca zapewnia przyuczenie. WYMAGANA NIEKARALNOŚĆ. Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (Tel. 32-775-84-85, 32-775-84-84) w godzinach: 9:00-14:30.

Oferujemy:
Umowa zlecenie
Wynagrodzenie brutto: od 13 PLN
Wynagrodzenie: 13 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na 1 miesiąca, z możliwością przedłużenia.

Opis

Wymagania
wykształcenie: gimnazjalne
uprawanienia: Rzetelność","Odpowiedzialność","Dyspozycyjność","Sumienność
Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. gimnazjalne. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, ale niekoniecznie -u003E zleceniodawca zapewnia przyuczenie. WYMAGANA NIEKARALNOŚĆ.

"KOLEJOWE PRZEDSIĘBIORSTWO ZWIĄZKOWE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
śląskie
m. Katowice
Katowice
Katowice Katowice

tel.32-775-84-85, 32-775-84-84
www.kpzsp.com.pl

Telefon: 32-775-84-85, 32-775-84-84