admin
01-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:USŁUGI W ZAKRESIE POMOCNICZYCH PRAC KUCHENNYCH
pomoc kuchenna

LOGISTYCZNA 6, 50-076 Bielany Wrocławskie, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
WYKONYWANIE WSZYSTKICH CZYNNOŚCI ZWIĄZANYCH Z PRZYGOTOWANIEM POSIŁKU, KROJENIE,SZATKOWANIE I SIEKANIE WARZYW I OWOCÓW NA PÓŹNIEJSZE POTRWAY
Umowa zlecenie 140-200 godzin w miesiącu

Oferujemy:
Umowa zlecenie
Wynagrodzenie brutto: od 13,7 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
uprawanienia: aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
języki: ukraiński
Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE 1 rok na ww. stanowisku, aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
BARDZO DOBRA ORGANIZACJA PRACY, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE ZAANGAŻOWANIE, PRACOWITOŚĆ,STARANNOŚĆ
MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO

staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
GÓR-POL SERVICE SP. Z O.O. SP. K.
Polska
dolnośląskie
wrocławski
Kobierzyce
Bielany Wrocławskie LOGISTYCZNA 6

tel.18 4416260
email:gor-pol-biuro@wp.pl

Telefon: 18 4416260