admin
14-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:TRENER PERSONALNY, INSTRUKTOR (J. ANGIELSKI)
trener sportu

Jana Pawła II 19, 05-077 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Obowiązki:
jw.

Oferujemy:
Umowa zlecenie
Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
wynagrodzenie godzinowe netto

Opis

Wymagania
zawód: Trener sportu (wymagany staż - lata: 2)
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
języki: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry
Inne wymagania: Wykształcenie wyższe; kierunek/specjalność: fizjoterapia, trener personalny; umiejętność prowadzenia indywidualnych zabiegów EMS; 2 lata doświadczenia na stanowisku; dobra znajomość języka angielskiego. Zakres obowiązków: budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami; prowadzenie indywidualnych treningów z wykorzystaniem technologii EMA; dbanie o dobry i profesjonalny wizerunek; kompleksowa obsługa klientów (rezerwacje, sprzedaż). Praca wg zleceń i zapotrzebowania. Zgłoszenia mailowe: jolanta.dulinska@sloen.eu
staż pracy ogółem: lata: 2

Dane Pracodawcy
SLOEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
mazowieckie
m.st. Warszawa
M.st. Warszawa
Warszawa Jana Pawła II 19

tel.
email:jolanta.dulinska@sloen.eu