admin
15-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:TRENER KURSU KOMPUTEROWEGO
wykładowca na kursach (edukator, trener)

Bolesława Krzywoustego 1, 84-300 Lębork, powiat: lęborski, woj: pomorskie

Obowiązki:
trener kursu komputerowego

Oferujemy:
Umowa zlecenie
Wynagrodzenie brutto: od 60 PLN
stawka godzinowa brutto /godzina lekcyjna 45 min./

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
uprawanienia: KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KOMPUTERA
Inne wymagania: certyfikat/zaświadczenie 500 godz.doświadczenia z przeprowadzonych szkoleń,wyskoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, opracowanie i przygotowanie materiałów do prowadzenia zajęć, bieżąca współpraca z koordynatorem

Dane Pracodawcy
TWIN MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
pomorskie
lęborski
Lębork
Lębork Bolesława Krzywoustego 1

tel.73-000-2974
email:iwona.zakrzewska@marmolowski.pl

Telefon: 73-000-2974