admin
06-11-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:TKACZKA
tkacz

TRAKT ŚW. WOJCIECHA 223/225, 80-017 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Obowiązki:
Pilnowanie maszyn tkalniczych, zmiana bębnów z przędzą, nawijanie przędzy do produkcji taśmy, wyszukiwanie oraz łączenie zerwanych nitek

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: do 2 100 PLN

pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie średnie, minimum 6 miesięcy doświadczenia, cierpliwość, skrupulatność, dokładność. Miejsce pracy: Gdańsk-Orunia. Kontakt telefoniczny: 882-873-492/58- 506-51-45 lub osobisty: Trakt Sw.Wojciecha 223/225.

staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

AMGS Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
Polska
pomorskie
m. Gdańsk
Gdańsk
Gdańsk TRAKT ŚW. WOJCIECHA 223

tel.882-873-492 58 506 51 45

Telefon: 882-873-492 58 506 51 45