admin
06-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:TERAPEUTA ZAJĘCIOWY
terapeuta zajęciowy*

Wolności 114, 58-260 Bielawa, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
-prowadzenie terapi zajęciowej dla pacjentów zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony
praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:00 do 15:00, miejsce wykonywania pracy Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy w Bielawie

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: terapeuta zajęciowy
Inne wymagania: poziom wykształcenia: min. średnie zawodowe, kierunek wykształcenia: terapeuta zajęciowy, uprawnienia: dyplom terapeuty zajęciowego,
umiejętności: komunikatywność

Dane Pracodawcy
NZOZ Zespół Praktyki Pielęgniarskiej Medszkol Sp. z o.o.
Polska
dolnośląskie
dzierżoniowski
Bielawa
Bielawa Wolności 114

tel.74 847 65 06
email:medszkol.walbrzych@gmail.com

Telefon: 74 847 65 06