admin
08-11-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:TELEMONTER
(NR 6999)
monter instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych (telemonter)

Karola Szajnochy 3, 85-738 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Obowiązki:
- przeciaganie kabli elektrycznych oraz światłowodowych
- montaż rur i listw PCV
- czytanie projektu, rysunku technicznego
- prowadzenie auta do 3,5t

Oferujemy:
Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: Prawo jazdy kat. B
Inne wymagania: kierunek wykształcenia: elektryka, budownictwo, doświadczenie w branży budowlanej, umiejętność pracy w zespole

TELBUD Jarosław Czepiel, Michał Rutkowski, Przemysław Dobrzeniecki spółka cywilna
Polska
kujawsko-pomorskie
m. Bydgoszcz
Bydgoszcz
Bydgoszcz Karola Szajnochy 3

tel.607 246 472

Telefon: 607 246 472