Anna Gałecka
01-03-18 0 Odsłon

W związku z rozwojem firmy Efektum, poszukujemy kandydatów chętnych
do pracy w dziale Call Center na stanowisku Telemarketer (telepraca).
Lokalizacja: cała Polska. Miejsce pracy: telepraca (miejsce zamieszkania)

Zakres obowiązków:

• telefoniczna obsługa Klienta (połączenia przychodzące/wychodzące)
• obsługa infolinii (helpdesk)
• przyjmowanie zleceń
• badanie opinii publicznej
• wprowadzanie lub weryfikacja danych
• ankietowanie telefoniczne
• umawianie spotkań
• prowadzenie bieżących odsłuchów rozmów i prowadzenie ich analizy
• inne odpowiadające kompetencjom pracownika z wyłączeniem sprzedaży telefonicznej

Minimalne wymagania techniczne:

• System operacyjny Microsoft Windows 7
• Procesor 2ghz / 2 rdzenie
• Pamięć operacyjna 4gb
• Prędkość internetu (pobieranie) 20mb/s
• Prędkość internetu (wysyłanie) 1.0 mb/s
• Słuchawki USB
• Internet stacjonarny (telewizja kablowa, łącze telefoniczne, światłowód)
• przeglądarki internetowe: IE 11, Google Chrome w wersji 60, Mozilla Firefox lub Opera w wersji najnowszej

Zalecane wymagania techniczne:

• Systemy operacyjne Windows 10 lub nowszy
• Procesor Intel i5 o taktowaniu 2.4 ghz 4 rdzenie lub odpowiednik AMD
• Pamięć operacyjna 8GB lub więcej.
• Prędkość internetu (pobieranie) 40mb/s
• Prędkość internetu (wysyłanie) 2.0 mb/s
• Przeglądarki internetowe: IE 11, Google Chrome w wersji 60, Mozilla Firefox lub Opera w wersji najnowszej

UWAGA: Internet mobilny (Play, Plus, Orange Mobilny) nie są akceptowane.

Profil pracownika (wymagania):

• orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (znacznym lub umiarkowanym)
• wysokie umiejętności komunikacyjne/interpersonalne
• wysoka kultura osobista
• umiejętności pracy w zespole
• dobra dykcja i poprawna wymowa
• motywacja do pracy i uczenia się dyspozycyjności w godzinach 8-15 - możliwość pracy zmianowej umiejętności obsługi komputera (MS Office, MS Outlook, przeglądarka internetowa, Skype) umiejętności sprawnego i bezbłędnego pisania na komputerze dokładności i umiejętności odszukiwania błędów we wprowadzanym tekście analizowanie i wyciąganie wniosków wykształcenie minimalne: średnie

Oferujemy:
• Umowa o pracę
• Pełny wymiar pracy
• 1-3 miesięcy – okres próbny, docelowo czas nieokreślony.

CV i orzeczenie prosimy przesyłać na adres mailowy rekrutacja@efektum.pl . Prosimy o dodanie aktualnej formułki klauzuli na dole w CV, ponieważ jego brak skutkuje rezygnacją z procesu rekrutacyjnego: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).” Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

teł 22 228 61 93