admin
07-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH
technolog robót wykończeniowych w budownictwie

Andrusikiewicza 10, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Obowiązki:
Prace wykończeniowe, malowanie, szpachlowanie, montaż płyt G-K,

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 2 500 - 4 500 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
uprawanienia: Umiejetność montażu płyt gipsowo-kartonowych","umiejętność malowania, szpachlowania, szlifowania
Inne wymagania: Brak wymagań dot. wykształcenia, umiejętność wykonywania robót wykończeniowych, mile widziane prawo jazdy kat.B, mile widziane doświadczenie w budownictwie, solidność, sumienność, możliwość przyuczenia, umowa o pracę pełny etat w godz:8-16, okres próbny 3 m-ce z możliwością pracy stałej. jest możliwość zatrudnienia od zaraz. Praca na terenie Małopolski.

Dane Pracodawcy
P.U.R "BUD-KA" Krzysztof Kaczmarczyk
Polska
małopolskie
bocheński
Bochnia
Bochnia Andrusikiewicza 10

tel.512808686

Telefon: 512808686