admin
15-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:TECHNOLOG - KONSTRUKTOR OPRZYRZĄDOWANIA
technik mechanik budowy środków transportu

Przybyszewskiego 99, 93-126 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Obowiązki:
Branża motoryzacyjna. Wieloletni staż jest wymagany jedynie w przypadku kandydatów posiadających wykształcenie średnie techniczne. Nie jest wymagany w przypadku kandydatów z wykształceniem wyższym. W obu przypadkach wymagana znajomość Programu Auto-Cad.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne
języki: niemiecki, w mowie - dobry, w piśmie - dobry","angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry
uprawanienia: AUTO_CAD
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: staż wymagany w przypadku kandydatów posiadających wyksztalcenie średnie
staż pracy ogółem: lata: 7

Dane Pracodawcy
POLMO S.A. FABRYKA OSPRZĘTU SAMOCHODOWEGO
Polska
łódzkie
m. Łódź
Łódź
Łódź Przybyszewskiego 99

tel.(42) 254-77-17
email:kadry@polmo-lodz.com.pl

Telefon: (42) 254-77-17