admin
12-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU
TOKARZ / FREZER / ŚLUSARZ
technik utrzymania ruchu

METALURGICZNA 15 F, 20-234 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Obowiązki:
Praca w dziale utrzymania ruchu, regeneracja i modernizacja oprzyrządowania produkcyjnego, modernizacja maszyn i urządzeń produkcyjnych. Wykonywanie i naprawa narzędzi i pomocy warsztatowych. Obsługa tokarki i frezarki, obróbka ręczna metali.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
zawód: Ślusarz*","Tokarz w metalu","Frezer
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Obługa tokarki / frezarki. Doświadczenie przy obróbce metali. Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami i elektronarzędziami ślusarskimi.
staż pracy ogółem: lata: 2

HUTTENES-ALBERTUS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
lubelskie
m. Lublin
Lublin
Lublin METALURGICZNA 15 F

tel.81 749-52-22
email:rekrutacja@huttens-albertus.pl

Telefon: 81 749-52-22