admin
06-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:TECHNIK / SERWISANT
technik mechanik urządzeń przemysłowych

Miejsce Pracy
64-000 Kawczyn 40, powiat: kościański, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
Pracodawca zapewnia kompleksowe szkolenie przygotowujące do wykonywania pracy.

Ogólny zakres obowiązków:
- serwis i naprawa urządzeń przemysłowych na miejscu w Firmie i u klienta,
- profesjonalna obsługa klientów,
- budowanie pozytywnego wizerunku Spółki.

Zapewniamy stabilne zatrudnienie, atrakcyjne warunki zatrudnienia, niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, możliwość podnoszenia kwalifikacji, przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole, szkolenia produktowe.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
uprawanienia: prawo jazdy kat. B
Inne wymagania: Doświadczenie w serwisowaniu sprzętu elektrycznego/ elektronicznego będzie dodatkowym atutem
Dobra organizacja czasu pracy, łatwość nawiązywania kontaktów, samodzielność i własna inicjatywa w podejmowaniu i realizacji zadań, dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych (cała Polska)

Dane Pracodawcy
REA Elektronik Sp. z o.o.
Polska
wielkopolskie
kościański
Kościan
Kawczyn 40

tel.65 511-44-70
email:info@reajet.pl

Telefon: 65 511-44-70