admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:TECHNIK PRAC BIUROWYCH
technik prac biurowych*

KOZIELSKA 67, 47-224 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Obowiązki:
Prace biurowe, rozmowy z klientami zagranicznymi, korespondencja w języku ukraińskim/rosyjskim.

Oferujemy:
Umowa zlecenie
Wynagrodzenie brutto: do 2 080 PLN
wynagrodzenie miesięczne

pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Wymagania
zawód: Technik prac biurowych* (wymagany staż - lata: 5)
języki: angielski
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: wyk.wyższe,mile widziany typ. administracja, min. 5 lat doświadczenia, biegła znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego lub angielskiego w mowie i piśmie.
Praca pn-pt 8-16 tej

Dane Pracodawcy
AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ "OSCAR" SP. Z O.O. KRAZ 16614
Polska
opolskie
kędzierzyńsko-kozielski
Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle KOZIELSKA 67

tel.601 466 706
email:pracaoscar@wp.pl

Telefon: 601 466 706