admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:TECHNIK - PAKOWACZ
specjalista kontroli jakości

Kajetanów 130, 26-050 Zagnańsk, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Obowiązki:
Uruchamianie, nadzorowanie i kompletowanie detali pod zlecenia, utrzymywanie stanów magazynowych detali, planowanie kolejności produkcji detali, nadzorowanie technologii wykonywania detali, kontrola jakościowa i ilościowa produkowanych detali.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
Inne wymagania: Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, znajomość programu AutoCad i pokrewne, zdolności organizacyjne, umiejętność planowania, komunikatywność, umiejetność pracy w zespole, systematyczność, mile widziane doświadczenie w podobnej branży.

Dane Pracodawcy
KH - KIPPER sp zo.o.
Polska
świętokrzyskie
kielecki
Zagnańsk
Zagnańsk Kajetanów 130

tel.512391983
email:Dawid.Bieniek@kh-kipper.pl

Telefon: 512391983