admin
28-02-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:TECHNIK INFORMATYK
technik informatyk*

Miejsce Pracy
05-600 Grójec, powiat: grójecki, woj: mazowieckie

Obowiązki:
-Stały nadzór nad funkcjonowaniem i stanem technicznym oraz zapewnienie pełnej sprawności technicznej systemów informatycznych Ośrodka
- Uczestniczenie w opracowywaniu dokumentów w zakresie wsparcia teleinformatycznego
- Administracja portalem informacyjnym 1.ORel w sieci MILNET-Z oraz MILNET-I
-Wdrażanie procedur bezpiecznej eksploatacji systemu lub sieci teleinformatycznej
- Utrzymywanie zgodności konfiguracji i parametrów systemów teleinformatycznych z dokumentacją bezpieczeństwa systemów

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
zawód: Technik informatyk*
wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: infofmatyka

Dane Pracodawcy
Jednostka Wojskowa Nr 3411
Polska
mazowieckie
grójecki
Grójec
Grójec

tel.48261513501
email:1orel.sekretariat@ron.mil.pl

Telefon: 48261513501