admin
19-11-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:TECHNIK ELEKTRYK - AUTOMTYK - PRACOWNIK DUR
technik elektryk*

Miejsce Pracy
36-055 Bratkowice 6, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Obowiązki:
obsługa i naprawa instalacji elektrycznej, konserwacja linii produkcyjnych. Usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych. Analizowanie przyczyn usterek. Montaż nowych instalacji siłowych, oświetleniowych, sterowniczych. Obsługa sterowania kotłowni. Przygotowanie urządzeń transportowych i podnośnikowych do przeglądów UDT. Prace remontowo konserwacyjne instalacji elektrycznych. Montaż nowych urządzeń elektrycznych, dobór zabezpieczeń, podłączanie szaf sterowniczych. Zamawianie części zamiennych, utrzymywanie kontaktu z serwisami fabrycznymi maszyn

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: eletryczne, elektroniczne, automatyka
uprawanienia: SEP E gr I
Inne wymagania: Doświadczenie minimum 4 lata w zakładzie produkcyjnym, znajomość układów sterowania, zagadnień pneumatyki, hydrauliki i mechaniki , znajomość sterowników PLC i falowników
Umiejętność czytania schematów elektrycznych
staż pracy ogółem: lata: 4

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI I HANDLU RESTOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
podkarpackie
rzeszowski
Świlcza
Bratkowice 6

tel.17 8551067 wew 27
email:e.dworak@restol.com.pl

Telefon: 17 8551067 wew 27