admin
04-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:TECHNIK BUDOWLANY
technik budownictwa*

Wróblewskiego 7, 67-100 Nowa Sól, powiat: nowosolski, woj: lubuskie

Obowiązki:
Wykonywanie zadań związanych z obsługą techniczną nieruchomości zarządzanych przez ZUM Sp. z o.o. w N.Soli.Bieżące utrzymanie nieruchomości, remonty,prowadzenie książki obiektu budowlanego i korespondencji z kontrahentami.
Praca PN,WT,CZ w godz.7-15;, Środa 7-17; Piątek 7-13.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony
plus premia kwartalna

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe, inne, kierunek: budowlane, inżynieria środowiska, ochrona środowiska lub pokrewne.
uprawanienia: znajomość pakietu MS Office(EXCEL, Word)
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: Umiejętność pracy w zespole.

Dane Pracodawcy
ZAKŁAD USŁUG MIESZKANIOWYCH Sp. z o.o. w Nowej Soli
Polska
lubuskie
nowosolski
Nowa Sól
Nowa Sól Wróblewskiego 7

tel.