admin
14-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SZLIFIERZ STALI NIERDZEWNEJ
szlifierz metali

Miejsce Pracy
Piaskowa 3, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Obowiązki:
- Ręczne szlifowanie stali nierdzewnej,

Oferujemy:
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującą stabilizację i poczucie bezpieczeństwa,
-stałe terminowe wynagrodzenie i premie uznaniowe (płaca adekwatna do posiadanych kwalifikacji),
-atrakcyjny system premiowy: premie miesięczne, kwartalne, półroczne i roczne,
-dofinansowanie do dojazdów dla osób spoza Tczewa,
-uczestnictwo w szkoleniach, umożliwiające podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
-bogaty pakiet socjalny - bilety do kina, siłowni, na basen.
Oferty ze zdjęciem kierować: e-mail: kadry@metrixmetal.pl w tytule wiadomości proszę napisać na jakie stanowisko składają Państwo swoje CV.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 2 200 - 3 500 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
zawód: Szlifierz metali
Inne wymagania: Umiejętność manualne

Dane Pracodawcy
METRIX-METAL SP. Z O.O.
Polska
pomorskie
tczewski
Tczew
Tczew Piaskowa 3

tel.58 530-66-01
email:kadry@metrixmetal.pl

>http://www.metrixmetal.pl/

Telefon: 58 530-66-01