admin
04-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SZKUTNIK
szkutnik*

Miejsce Pracy
Doki, 80-958 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Obowiązki:
Praca w stoczni jachtowej, obsługa narzędzi i maszyn do obróbki drewna , wykonywanie zabudowy wnętrz jachtowych.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: do 3 500 PLN
Praca od pon. do pt. w godzinach 07:00-15:00. Po okresie próbnym umowę o pracę. Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji.

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: ykształcenie kierunkowe zgodne ze stanowiskiem, minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, chęć do pracy, sumienność. Miejsce pracy: Gdańsk Śródmieście. Kontakt telefoniczny: 601 638 096
staż pracy ogółem: lata: 3

Dane Pracodawcy
S.M.Europe Ltd sp. z o.o.
Polska
pomorskie
m. Gdańsk
Gdańsk
Gdańsk Doki 1

tel.601 638 096

Telefon: 601 638 096