admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SZEF KUCHNI
kucharz*

pl. Grunwaldu 2, 14-500 Braniewo, powiat: braniewski, woj: warmińsko-mazurskie

Obowiązki:
realizacja zadań związanych z produkcją posiłów dla osadzonych, kierowanie pracą i nadzór nad wykonywaniem obowiązków przez personel kuchenny; prowadzenie i organizowanie prac w kuchni i obieralni warzyw; nadzór nad procesami technologicznymi podczas przyrządzania posiłków; prowadzenie wymaganej dokumentacji kuchennej oraz udział w układaniu jadlospisów

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe, gastronomiczne
Inne wymagania: Wykształcenei: średnie i odpowiednie szkolenie uprawniajace do pracy na stanowisku szefa kuchni

Dane Pracodawcy
Zakład Karny w Braniewie
Polska
warmińsko-mazurskie
braniewski
Braniewo
Braniewo pl. Grunwaldu 2

tel.