admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:STRAŻNIK - PRACOWNIK OCHRONY (OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE)
pracownik ochrony fizycznej

Rynek 13, 41-847 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Obowiązki:
- Dozorowanie, ochrona obiektu.
- Wynagrodzenie: 2000 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
- Praca: 06:00-18:00 lub 07:00-19:00, 18:00-06:00 lub 19:00-07:00 + soboty, niedziele według grafika. Wymagania: wykształcenie gimnazjalne. Kontakt telefoniczny (728-499-405).

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie: 2000 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Opis
praca w wolne dni

Wymagania
wykształcenie: gimnazjalne

Dane Pracodawcy
NEXT ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
śląskie
m. Katowice
Katowice
Katowice Rynek 13

tel.728-499-405

Telefon: 728-499-405