admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:STOLARZ MEBLI ARTYSTYCZNYCH I WZORCOWYCH
stolarz mebli artystycznych i wzorcowych

Miejsce Pracy
Towarowa 35, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie

Obowiązki:
Wykonywanie mebli wzorcowych, stylowych i artystycznych wg. projektu z wykorzystaniem znajomości drewna, dawnych i współczesnych technologii zdobnictwa materiałów. Używanie narzędzi i maszyn do obróbki drewna. Dobieranie materiałów do charakteru i typu mebla z uwzględnieniem jakości, faktury, wytrzymałości, kształtów. Wykonywanie elementów i montaż w całość.

Oferujemy:
Umowa zlecenie
2080 zł. miesięcznie

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: 1 rok doświadczenia w ostatnich 4 latach jako stolarz mebli artystycznych i wzorcowych. Jeden rok doświadczenia w ostatnich 4 latach jako stolarz mebli artystycznych i wzorcowych, umiejętność wykonania zdobnictwa, projektowania mebli, kosztorysu, obsługi i konserwacji maszyn i urządzeń stolarskich, wykonywanie elementów podzespołów oraz montaż w całość.

Dane Pracodawcy
Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe Mucharska Iwona
Polska
podlaskie
m. Łomża
Łomża
Łomża Towarowa 35

tel.86 218-22-16

Telefon: 86 218-22-16