admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:STAŻYSTA
technik administracji*

Miejsce Pracy
Pl. Obrońców Warszawy 8, 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Obowiązki:
Prokuratura Okręgowa w Płocku ogłasza konkurs na stanowisko stażysty z docelowym zatrudnieniem (po odbyciu stażu urzędniczego) na stanowisku analityka kryminalnego w Prokuraturze Okręgowej w Płocku
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
1. Dokonywanie przy użyciu specjalistycznego oprogramowania komputerowego analizy kryminalnej w prowadzonych postępowaniach karnych. 2. Wykonywanie prac kancelaryjno-biurowych.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN


Opis


Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: informatyczne lub prawnicze
Inne wymagania: Wymagania konieczne:
a) wykształcenie wyższe pierwszego stopnia i uzyskanie tytułu zawodowego, preferowane informatyczne bądź prawnicze; b) pełna zdolność do czynności prawnych; c) nieposzlakowana opinia; d) niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe oraz brak prowadzonego przeciwko kandydatowi postępowania o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe; e) stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku; f) umiejętność zwięzłego, jasnego i poprawnego formułowania myśli w mowie i piśmie; g) znajomość techniki pracy biurowej; h) znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office, w szczególności programów Excel i Access oraz umiejętność ich praktycznego wykorzystania.
Wymagania pożądane:
a) samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, obowiązkowość, kreatywność; b) umiejętność pracy w zespole; c) wysoka kultura osobista; d) umiejętność organizacji pracy własnej; e) znajomość języka obcego; f) udokumentowane doświadczenie w pracy z oprogramowaniem analitycznym.

Dane Pracodawcy
Prokuratura Okręgowa w Płocku
Polska
mazowieckie
m. Płock
Płock
Płock Pl. Obrońców Warszawy 8

Kontakt
sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
tel.
email:QR code

Inne oferty pracy:

Polecane


Praca.eua.pl - Oferty pracy z Polski oraz zagraniczne, Baza CV