admin
12-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:STAŻYSTA-MŁODSZY ASYSTENT
pozostali specjaliści ochrony zdrowia gdzie indziej niesklasyfikowani

Jagiellończyka 8B, 66-400 Gorzów Wielkopolski, powiat: m. Gorzów Wielkopolski, woj: lubuskie

Obowiązki:
Stanowisko ds. bezpieczeństwa i zarzadzania kryzysowego

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 2 310,35 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: bezpieczeństwo narodowe, administracja
Inne wymagania: mile widziany staż pracy na podobnym stanowisku, MS oFfice, znajomość przepisów z zakresu bezpieczeństwa kryzysowego i obrony cywilnej

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gorzowie Wlkp.
Polska
lubuskie
m. Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski Jagiellończyka 8B

tel.953067145

Telefon: 953067145