admin
14-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:STAŻYSTA
pozostali pracownicy obsługi biurowej

Miejsce Pracy
Kilińskiego 152, 90-322 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Obowiązki:
opisany na stronie internetowej Prokuratury Okręgowej w Łodzi w sekcji "oferta pracy"

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
uprawanienia: umiejętność obsługi komputera
Inne wymagania: wszelkie informacje dostępne na stronie internetowej Prokuratury Okręgowej w Łodzi w sekcji "oferta pracy" wszelkie wymagane dokumenty , ramowy zakres zadań, a także preferowane doświadczenie zawodowe i wymagania dostępne w ogłoszeniu na stronie internetowej Prokuratury Okręgowej w Łodzi w sekcji "oferta pracy"

Dane Pracodawcy
PROKURATURA OKRĘGOWA W ŁODZI
Polska
łódzkie
m. Łódź
Łódź
Łódź Kilińskiego 152

tel.