admin
06-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:STAŻYSTA
pozostali pracownicy obsługi biurowej

Władysława Andersa 34, 75-950 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Obowiązki:
Obsługa sekretarska referatu sędziego lub referendarza sądowego: w tym: rozpisywanie i przygotowywanie posiedzeń, terminowe wykonywanie zarządzeń referendarza, sporządzanie wokand, protokołowanie na posiedzeniach, wprowadzanie do systemu komputerowego orzeczeń, zarządzeń, uzasadnień oraz wysyłanych pism w sprawach. Przygotowywanie korespondencji i akt sądowych do wysyłki. Przeglądanie czasookresów oraz dbanie o terminowe przedkładanie akt i pism referendarzowi. Sporządzanie wykazów zdawczo- odbiorczych

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
uprawanienia: praca w zespole","obsługa urządzeń biurowych
Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie co najmniej średnie oraz zdany egzamin maturalny, pełna zdolność do czynności prawnych, nieposzlakowana opinia, niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, przeciwko kandydatowi nie jest prowadzone postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwa skarbowe, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku, biegła umiejętność posługiwania się sprzętem komputerowym i oprogramowaniem m.in. Word, Excel, umiejętność szybkiego, bezbłędnego pisania na komputerze, komunikatywność, dokładność, szybka zdolność kojarzenia i logicznego myślenia, dobra organizacja pracy

Dane Pracodawcy
Sąd Rejonowy w Koszalinie
Polska
zachodniopomorskie
m. Koszalin
Koszalin
Koszalin Władysława Andersa 34

tel.
www.koszalin.so.gov.pl