admin
12-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:STARSZY SPECJALISTA DO SPRAW KADR
specjalista do spraw kadr

Piłsudskiego 8, 09-407 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Obowiązki:
Prowadzenie teczek akt osobowych zgodnie z przepisami, zawieranie i rozwiązywanie umów o pracę. Obsługa programów SIO, Vulcan-Kadry i Płace, Płatnik. Praca wykonywania zgodnie z przepisami Karty Nauczyciela, Kodeksu Pracy, Prawa Oświatowego, Ustawy o pracownikach samorządowych, przepisów z zakresu ochrony danych osobowych.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
zawód: Specjalista do spraw kadr (wymagany staż - lata: 5)
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
uprawanienia: bardzo dobra organizacja pracy
","obsługa programów komputerowych: Word, Excel","znajomość Kodeksu Pracy
staż pracy ogółem: lata: 5

Dane Pracodawcy
Zespół Medycznych Szkół Policealnych w Płocku
Polska
mazowieckie
m. Płock
Płock
Płock Piłsudskiego 8

tel.