admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:STARSZY REFERENT W KANCELARII JAWNEJ SEKCJA OCHRONY DOKUMENTACJI WYDZIAŁU OCHRONY INFORMACJI
pozostali pracownicy obsługi biurowej

Gen. Władysława Sikorskiego 78, 11-400 Kętrzyn, powiat: kętrzyński, woj: warmińsko-mazurskie

Obowiązki:
-realizowanie czynności związanych z przyjmowaniem, rejestrowaniem, przechowywaniem, przekazywaniem, wysyłaniem, archiwizowaniem i udostępnieniem dokumentów celem zapewnienia prawidłowego obiegu dokumentacji w oddziale,
-informowanie poszczególnych adresatów o wpływie korespondencji (poczty) oraz dokonywanie termionowego jej rozdziału do zapoznania,
-przygotowywanie korespondencji (poczty) jawnej do wysłania, m.in. sprawdzanie poprawności wykonania dokumentów,
-wprowadzanie do "Elektrycznej ewidencji upoważnień i pełnomocnictw" danych z zaewidencjonowanych dokumentów oraz wykonywanie i dołączanie ich scanów do ww. aplikacji celem udostępnienia zainteresowanym osobom,
-obsługiwanie na bieżąco i monitorowanie elektronicznej skrzynki podawczej (ESP) w ramach elektronicznej platformy administracji publicznej (uPUAP) w komendzie W-MOSG, celem właściwego obiegu informacji pomiędzy współdziałającymi instytucjami.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Praca w godzinach: 7:30-15:30

Opis

Wymagania
zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Inne wymagania: Wymagania niezbędne: wykształcenie średnie, 6 miesięcy doświadczenia w pracy biurowej, znajomość przepisów związanych z wytwarzaniem i obiegiem dokumentów jawnych (ustaw, rozporzadzeń, zarzadzeń, decyzji, wytycznych), umiejetność pracy w zespole, komunikatywność, asertywność, umiejętność obsługi urządzeń biurowych, posiadanie obywatelstwa polskiego, korzystanie z pełni praw publicznych, nieskazanie pełnomocnym wyrokiem za umyślne przestepstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Wymagania dodatkowe: doświadczenie w pracy biurowej w administracji publicznej.
staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Dane Pracodawcy
Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej w Kętrzynie
Polska
warmińsko-mazurskie
kętrzyński
Kętrzyn
Kętrzyn Gen. Władysława Sikorskiego 78

tel.89 750 30 83
www.wm.strazgraniczna.pl

Telefon: 89 750 30 83