admin
15-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:STARSZY REFERENT
pozostali pracownicy obsługi biurowej

PRZEMYSŁOWA 122, 62-510 Konin, powiat: m. Konin, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
Wykonywanie zadań związanych z zamówieniami publicznymi. Kosztorysowanie robót budowlanych. Wydawanie decyzji związanych z: reklamą, obiektami handlowymi, usługowymi. Wydawanie zezwoleń w sprawie budowy zjazdów indywidulanych, zezwoleń na wykonywanie robót w pasie drogowym. Prowadzenie ewidencji dróg.

Oferujemy:
Umowa o pracę w zastępstwie

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
uprawanienia: PRAWO JAZDY KAT. B","OBSŁUGA PAKIETU BIUROWEGO MS OFFICE
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: Doświadczenie w pracy w jednostce samorządowej (Gmina, Powiat)
Umiejętność kosztorysowania, znajomość zagadnień z zakresu zamówień publicznych i przetargów. Znajomość Kodeksu postępowania administracyjnego, znajomość Ustawy - Prawo o ruchu drogowym, Ustawa o drogach publicznych. Dodatkowym atutem będą uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.

Dane Pracodawcy
WIELKOPOLSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W POZNANIU
Polska
wielkopolskie
m. Konin
Konin
Konin PRZEMYSŁOWA 122

tel.