admin
15-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:STARSZY REFERENT DS. ADMINISTRACYJNYCH (774J)
pozostali pracownicy obsługi biurowej

ZAGÓRZE 1, 05-462 Wiązowna, powiat: otwocki, woj: mazowieckie

Obowiązki:
Opracowywanie dokumentacji technicznej w procesie inwestycyjno-przetargowym, składanie wniosków przetargowych i dotacyjnych, kompletowanie dokumentacji.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: 2 300 - 2 800 PLN

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Inne wymagania: WYKSZTAŁCENIE: wyższe techniczne na kierunku budownictwo ogólne.
Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej.

MAZOWIECKIE CENTRUM NEUROPSYCHIATRII SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
mazowieckie
otwocki
Wiązowna
Wiązowna ZAGÓRZE 1

tel.22 468 24 15
email:monika.rudnicka@centrumzagorze.pl

Telefon: 22 468 24 15