admin
14-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:STARSZY BIBLIOTEKARZ K/M
bibliotekarz*

Szczęśliwicka 40, 02-353 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Obowiązki:
jw.

Oferujemy:
Umowa o pracę w zastępstwie
Wynagrodzenie zasadnicze + premia 20% + dodatek stażowy

Opis

Wymagania
zawód: Bibliotekarz* (wymagany staż - lata: 1)
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: Wykształcenie wyższe - bibliotekoznawstwo i informacja naukowa; znajomość tematu MARC 21; znajomość systemów bibliotecznych; uprawnienia do katalogowania w NUKAT, systemie Patron; rok doświadczenia na stanowisku. Zakres obowiązków: opracowanie formalne i rzeczowe księgozbioru; praca przy udostępnianiu zbiorów (czytelnia, wypożyczalnia); porządkowanie zbiorów w magazynie; współorganizowanie i udział w wydarzeniach organizowanych przez bibliotekę obsługa systemów bibliotecznych; obsługa Internetu; przygotowanie do samodzielnej pracy w zakresie zarówno opracowywania jak i udostępniania zbiorów. Wynagrodzenie zasadnicze + premia 20% + dodatek stażowy. Praca również w weekendy. Zgłoszenia osobiste: ul. Szczęśliwicka 40, Warszawa, mailowe: ksajnog@aps.edu.pl lub telefoniczne: 22 589 36 16.
staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej
Polska
mazowieckie
m.st. Warszawa
M.st. Warszawa
Warszawa Szczęśliwicka 40

tel.22 589 36 16
email:k.sajnog@aps.edu.pl

Telefon: 22 589 36 16