admin
12-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPRZEDAŻ PRZEZ TELEFON USŁUG SZKOLENIOWYCH I BHP
telemarketer

Opolska 22, 40-084 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Obowiązki:
- Sprzedaż przez telefon usług szkoleniowych i BHP.
- Wynagrodzenie: 13,70 zł/brutto/godzina + prowizja od sprzedaży. Praca na umowę zlecenie na 1 miesiąc, z możliwością podpisania kolejnej umowy.
- Zlecenie wykonywanie w godzinach pracy biura w Katowicach: 7:30-15:30. Wykształcenie średnie. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale niekoniecznie. Kontakt wstępnie telefoniczny (10:00-12:00) (Tel. 32-705-02-72) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Opolska 22 pokój B 102, 40-084 Katowice) lub e-mail: rekrutacja.katowice@ibm.org.pl, katarzyna.lakowska@ibm.org.pl

Oferujemy:
Umowa zlecenie
Wynagrodzenie brutto: od 13,7 PLN
Wynagrodzenie: 13,70 zł/brutto/godzina + prowizja od sprzedaży. Praca na umowę zlecenie na 1 miesiąc, z możliwością podpisania kolejnej umowy.

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
uprawanienia: Dobra dykcja","Zaangażowanie","Wysoka kultura osobista","Chęć do pracy","Komunikatywność
wykształcenie: średnie zawodowe
Inne wymagania: Wykształcenie BEZ znaczenia. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale niekoniecznie.

INSTYTUT BADAŃ MARKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
śląskie
m. Katowice
Katowice
Katowice Opolska 22

tel.32-705-02-72
email:rekrutacja.katowice@ibm.org.pl
www.ibm.org.pl

Telefon: 32-705-02-72