admin
15-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ
sprzedawca*

Aleja Józefa Piłsudskiego 36c, 41-300 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie

Obowiązki:
Obsługa klienta, sprzedaż, przyjmowanie dostaw, wykładanie towaru.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
kwota brutto

Opis
praca w wolne dni

Wymagania
zawód: Sprzedawca w branży spożywczej (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania:
pierwszy kontakt telefoniczny w celu umówenia się na rozmowę

staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Dane Pracodawcy
WRONA F.H.U. Andrzej Wrona DELIKATESY
Polska
śląskie
m. Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza Aleja Józefa Piłsudskiego 36c

tel.663 229 369

Telefon: 663 229 369