admin
08-11-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPRZEDAWCA PRODUKTÓW ŚWIEŻYCH
(NR 7002)
sprzedawca*

Fordońska 410, 85-790 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Obowiązki:
• profesjonalna obsługa Klienta przy ladzie mięsnej,
• obsługa krajalnicy oraz pieca do wypieku pieczywa,
• dbałość o prawidłową jakość ekspozycji towarów,
• czystość na sali sprzedaży.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis
praca w wolne dni

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
uprawanienia: książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
Inne wymagania: Inne : mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

H500 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ G560 SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
Polska
kujawsko-pomorskie
m. Bydgoszcz
Bydgoszcz
Bydgoszcz Fordońska 410

tel.518 010 148
email:marta.gorska@polomarket.pl

Telefon: 518 010 148