admin
04-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPRZEDAWCA
sprzedawca*

97-300 Piotrków Trybunalski, powiat: m. Piotrków Trybunalski, woj: łódzkie

Obowiązki:
Sprzedawca w sklepie mięsnym (miejsce pracy: Piotrków Trybunalski lub Bełchatów)

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 2 250 - 2 500 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych","OBSŁUGA KASY FISKALNEJ
Inne wymagania:
Mile widziane doświadczenie. Dobry kontakt z klientem; sumienność; punktualność. Praca na terenie Piotrkowa Tryb. lub Bełchatowa

PPHU "MASARNIA KACPERSCY" S.C. HALINA KACPERSKA, MARIUSZ KACPERSKI
Polska
łódzkie
m. Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski 11

tel.609-381-739

Telefon: 609-381-739