admin
06-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPRZEDAWCA OFPR/19/0509
sprzedawca*

Krakowska 15, 34-730 Mszana Dolna, powiat: limanowski, woj: małopolskie

Obowiązki:
obsługa klienta, kasy fiskalnej, praca w Sklepie Silla w Mszanie Dolnej ul. Krakowska 15 (praca na dwie zmiany w godz. 7:00-15:00; 13:00-21:00).

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
+ premia uznaniowa
Po okresie próbnym pracodawca deklaruje dalsze zatrudnienie na czas nieokreślony

Opis

Wymagania
wykształcenie: gimnazjalne"
Inne wymagania: mile widziane doświadczenie oraz badania Sanepid, ale nie wymagane

Dane Pracodawcy
"SILLA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
małopolskie
limanowski
Mszana Dolna
Mszana Dolna Krakowska 15

tel.18 3310 361

Telefon: 18 3310 361