LUST HR-Service
07-02-18 0 Odsłon

Agencja Zatrudnienia LUST HR-SERVICE (nr certyfikatu 13271) zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników do Niemiec. Aktualnie poszukuje dla swojego niemieckiego Klienta pracowników na stanowisko:

SPRZEDAWCA

Miejsce wykonywania pracy: Niemcy – Bruchsal

Obowiązki:
• sprzedaż asortymentu sportowego typu outdoor
• bezpośredni kontakt z klientem
• zapewnienie sprawnego funkcjonowania sklepu poprzez uprzejmą i szybką obsługę klienta
• pomoc przy obsłudze sklepu internetowego: emisja i aktualizacja artykułów online, wysyłka paczek
• obsługa kasy fiskalnej
• dbanie o ekspozycję
• metkowanie

Wymagania:
• znajomość niemieckiego, swobodna komunikacja (minimum B2, w mowie i piśmie)
• zamiłowanie do sportowego trybu życia, snowboardingu i/lub spotów górskich
• wiedza z zakresu rynku sportowego, snowboardingu i/lub sportów górskich będzie dużym atutem
• doświadczenie na stanowisku sprzedawcy lub w bezpośredniej obsłudze klienta
• mile widziane doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego
• umiejętności poruszania się w środowisku internetowym, znajomość pakietu MS Office
• umiejętność obsługi kasy fiskalnej
• zadbany wygląd, wysoka kultura osobista, sympatyczne i uprzejme podejście do klientów i współpracowników
• komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
• punktualność, cierpliwość, samodzielność, dokładność
• status studenta mile widziany

Oferujemy:
• niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
• szkolenie przygotowujące
• rabat pracowniczy na zakup artykułów w sklepie
• zakwaterowanie na terenie Niemiec

Prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres e-mail:

rzeszow@lusthr.pl

w tytule proszę wpisać nazwę stanowiska.

tel. 536 838 287
      574 441 319

Prosimy w CV o zapisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i następnych procesów rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Telefon: 536 838 287