admin
15-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPRZĄTACZKA
sprzątaczka biurowa

Budowlanych 2, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Obowiązki:
Utrzymania ładu i porządku w szkole. Utrzymanie w czystości i porządku przydzielonych pomieszczeń (zgodnie z przydziałem metrażu) oraz znajdujących się w nich sprzętów i urządzeń zgodnie z wymogami higieny. Piecza nad bezpieczeństwem budynku i całością sprzętu szkolnego oraz nad urządzeniami instalacyjnymi. Prace związane z utrzymaniem terenów zielonych. Wysokość wynagrodzenia - wynagrodzenie zasadnicze 1740zł brutto + dodatek za wysługę lat oraz regulaminowa premia.

Oferujemy:
Umowa o pracę w zastępstwie

Opis

Wymagania
wykształcenie: podstawowe

Dane Pracodawcy
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3
Polska
pomorskie
wejherowski
Wejherowo
Wejherowo Budowlanych 2

tel.58 672 44 51

Telefon: 58 672 44 51