admin
15-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPRZĄTACZKA
sprzątaczka biurowa

Mostowa 30i, 47-223 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Obowiązki:
Sprzątanie pomieszczeń biurowych w firmie zlokalizowanej na terenie na terenie ZAK.
Praca 2 x w tygodniu po 3 godz. Konkretne dni i godziny pracy do ustalenia (firma pracuje pn-pt w godz. 7:00-15:00)
Praca dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: do 420 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: Praca 2 razy w tygodniu po 3 godziny lub 2 dni w tygodniu po 8 godzin. ( do uzgodnienia z pracodawcą)
Umowa na okres próbny, docelowo umowa na czas nieokreślony

Dane Pracodawcy
DIGICOS S.A.
Polska
opolskie
kędzierzyńsko-kozielski
Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle Mostowa 30i

tel.728-354-260

Telefon: 728-354-260