admin
22-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPRZĄTACZKA
pozostałe pomoce i sprzątaczki biurowe, hotelowe i podobne

Nowe Ogrody 27, 80-803 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Obowiązki:
Odkurzanie i mycie podłóg, ścieranie kurzu, czyszczenie dywanów, chodników, wykładzian, Myciemokien, drzwi, ścian oraz lamp oświetleniowych po uprzednim demontażu, utrzymywanie w należytej czystości umywalek, sedesów i drzwi w pomieszczeniach sanitariatu.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
Inne wymagania: wykształcenie podstawowe.Miejsce pracy: Gdańsk, Okopowa 15. Kontakt: 58 32 15 153 lub 327

Dane Pracodawcy
Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku
Polska
pomorskie
m. Gdańsk
Gdańsk
Gdańsk Nowe Ogrody 27

tel.58 32 15 153

Telefon: 58 32 15 153