admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPRZĄTACZKA BIUROWA
pozostałe pomoce i sprzątaczki biurowe, hotelowe i podobne

Miejsce Pracy
Łąkowa 39, 80-728 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Obowiązki:
Sprzątanie pomieszczeń biurowych, dbałość o ogólną estetykę sprzątanych pomieszczeń.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: do 2 000 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, mile widziane doświadczenie zawodowe,orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, sumienność, punktualność, umiejętność pracy w zespole. Miejsce pracy: Gdańsk -Śródmieście, ul.Łąkowa 39. Kontakt telefoniczny: 883 988 890. Praca w godzinach: 14-21.

Dane Pracodawcy
ATUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
pomorskie
m. Gdańsk
Gdańsk
Gdańsk Łąkowa 39

tel.883-988-890

Telefon: 883-988-890