admin
13-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPEDYTOR
spedytor

Miejsce Pracy
56-330 Rakłowice, powiat: milicki, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
Wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące, doświadczenie bez znaczenia, język angielski - biegły
Zakres obowiązków: Organizowanie czynności ładunkowych, przewozowych, nadzorowanie transportu, sporządzanie, przesyłanie dokumentów przewozowych. Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Znajomosc języka włoskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
języki: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry
uprawanienia: angielski biegły

Dane Pracodawcy
PHU Gajowy
Polska
dolnośląskie
milicki
Cieszków
Rakłowice

tel.606789408
email:iga@gajowy.pl

Telefon: 606789408