admin
12-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY
spedytor

Miejsce Pracy
Filmowa 1, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Obowiązki:
sprzedawanie ładunków na giełdzie, prowadzenie aut; umowa na 3 miesiące, kolejna umowa na czas nieokreślony; godz. pracy: 8.00- 16.00

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
języki: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany","angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
uprawanienia: obsługa MS Office
staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
"DP LOGISTICS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
pomorskie
m. Słupsk
Słupsk
Słupsk Filmowa 1

tel.600394993
email:p.wator@dp-logistics.eu

Telefon: 600394993