admin
16-11-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPEDYTOR
spedytor

Miejsce Pracy
63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
wymagania: wykształcenie średnie, doświadczenie na podobnym stanowisku, język angielski i niemiecki w stopniu komunikatywnym
Zakres obowiązków: spedycja międzynarodowa

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 000 PLN

Opis
praca stała, praca w wolne dni

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie","średnie zawodowe","średnie ogólnokształcące
języki: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany","niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Inne wymagania: doświadczenie mile widziane na podobnym stanowisku
staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
KALO-TRANS BARTŁOMIEJ KALAK
Polska
wielkopolskie
krotoszyński
Krotoszyn
Krotoszyn

tel.661 841 718
email:biuro.kalotrans@gmail.com

Telefon: 661 841 718